Dziś odbył się wyjątkowy Koncert Papieski połączony z obchodami Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Było to pełne wzruszeń i pięknych chwil wydarzenie, które zgromadziło naprawdę liczne grono uczestników – zarówno mieszkańców, jak i gości.
Podczas uroczystości zostały wręczone statuetki osobom, które na co dzień z oddaniem wspierają osoby z niepełnosprawnościami. To ważne wyróżnienia, podkreślające ich ogromne serce, pracę i zaangażowanie.
Na podsumowanie wystąpił również zespół Małe Hajduki, który porwał publiczność energetycznym występem i dodał wydarzeniu niezwykłego charakteru.
To był dzień pełen radości, wspólnoty i wdzięczności. Dziękujemy wszystkim za obecność i stworzenie tak wspaniałej atmosfery! ![]()
![]()




























